Toki

Toki beta na iPhone 1.0

Nowy komunikator od twórców Gadu-Gadu

Zalety

  • Obsługa kontaktów z Facebooka i GG
  • Ciekawy wygląd i nawigacja

Wady

  • Brak oryginalnych funkcji

Dobry
7

Toki to najnowsze dzieło GG Network S.A., twórców popularnego komunikatora Gadu-Gadu. Toki obsługuje kontakty z książki adresowej, Facebooka, GG. Pozwala również na znajdywanie nowych znajomych.

Toki od GG to nowy komunikator, który pozwala na czatowanie z innymi osobami. Do korzystania z niego wymagana jest rejestracja numeru telefonu. Funkcje aplikacji nie tylko mają pomóc w rozmowie ze znajomymi, ale również w poznawaniu nowych ludzi. Najważniejszą z nich jest oczywiście sam czat. Za jego pomocą można wysyłać wiadomości tekstowe, obraz, dźwięk animacje czy emotki.

Komunikator Toki ma również kilka dodatkowych opcji, które mają urozmaicić rozmowy. Za pomocą funkcji „Rozejrzyj się” możemy zobaczyć, kto znajduje się w naszej najbliższej okolicy i zacząć z nim rozmowę. Aplikacja wykorzystuje geolokalizację, ale nie potrzebuje do tego GPSa. Z kolei „Shake” oznajmia światu, że mamy ochotę na rozmowę. Toki zaproponuje nam kontakt z osobą, która w ostatnim czasie również użyła tej opcji. Ostatnia funkcja – "Rakieta", to wysyłanie wiadomości „w przestrzeń”. Być może ktoś ją odkryje, spodoba mu się ona i nawiążę kontakt.

W Toki konkretnym trybom i funkcjom przypisano kolorowe kwadraty. Ułatwia to nawigację po aplikacji. Czat w Toki również został zaprojektowany w przejrzysty sposób. U dołu znajdziemy guziki ukrywające emotki, gry i animacje, zaś z boku funkcje wpisywania tekstu. Aplikacja ma czytelny wygląd, działa całkiem szybko i stabilnie.

Toki od GG to dobrze przygotowana aplikacja. Jeżeli szukacie nowego komunikatora do rozmów ze znajomymi lub poznawania nowych ludzi, to Toki może przypaść Wam do gustu.

Toki

Download

Toki beta na iPhone 1.0

Opinie użytkowników o Toki