Toki

Toki beta na Android 1.0.1

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Nowy komunikator od twórców Gadu-Gadu

Zalety

  • Obsługa kontaktów z Facebooka i GG
  • Ciekawy wygląd i nawigacja

Wady

  • Brak oryginalnych funkcji

Dobry
7

Toki to najnowsze dzieło GG Network S.A., twórców popularnego komunikatora Gadu-Gadu. Toki obsługuje kontakty z książki adresowej, Facebooka oraz GG. Pozwala również na znajdywanie nowych znajomych.

Toki od GG to nowy komunikator, który pozwala na czatowanie z innymi osobami. Do korzystania z niego wymagana jest rejestracja numeru telefonu w usłudze. Funkcje aplikacji nie tylko mają pomóc w rozmowie ze znajomymi, ale również w poznawaniu nowych ludzi. Najważniejszą z nich jest oczywiście sam czat. Za jego pomocą można wysyłać wiadomości tekstowe, obrazy, dźwięk, animacje i emotki.

Komunikator Toki ma również kilka dodatkowych opcji, które mają urozmaicić rozmowy. Za pomocą funkcji „Rozejrzyj się” możemy zobaczyć, kto znajduje się w naszej najbliższej okolicy i zacząć z nim rozmowę. Aplikacja wykorzystuje geolokalizację, ale nie potrzebuje do tego GPS. Z kolei „Shake” oznajmia światu, że mamy ochotę na rozmowę. Toki zaproponuje nam kontakt z osobą, która w ostatnim czasie również użyła tej opcji. Ostatnia funkcja – "Rakieta", to wysyłanie wiadomości „w przestrzeń”. Być może ktoś ją odkryje, spodoba mu się ona i nawiążę kontakt.

W Toki konkretnym trybom i funkcjom przypisano kolorowe kwadraty. Ułatwia to nawigację po aplikacji. Czat w Toki również został zaprojektowany w przejrzysty sposób. U dołu znajdziemy przyciski ukrywające emotki, gry i animacje, zaś z boku funkcje wpisywania tekstu. Aplikacja ma czytelny wygląd, działa całkiem szybko i stabilnie.

Toki od GG to dobrze przygotowana aplikacja. Jeżeli szukacie nowego komunikatora do rozmów ze znajomymi lub poznawania nowych ludzi, to Toki może przypaść Wam do gustu.

Opinie użytkowników o Toki

Sponsorowany×